Zelené čaje

Bancha Arashiyama

Čaj je produkován na podzim. Bancha se vyznačuje silnou chutí, která se volně rozlévá do celé ústní dutiny. V závěru je nálev lehký, mírně nahořklý. Je vhodný jako odpolední čaj. Pojmenování Arashiyama je synonymem pro "bouřlivé hory".

Čaj císařů - zelený,aromatizovaný

Složení: pravé zelené čaje Sweet Flower, Yunnan Green, Formosa Gunpowder a Phoenix Eyes, pravý bílý čaj Snow Buds, kardamom neloupaný, aroma, kousky santalového dřeva a kurkumy, květy chryzantémy, jasmínu a osmanthu, listy kari.

Formosa Gunpowder

Čaj má původ na ostrově Taiwan. Pouze kvalitní, vybrané čajové lístky jsou srolovány do kuličky. Tento čaj má silný, tmavě zelený nálev s nezapomenutelnou vůní. Jeho chuť je příjemně hořká a dlouhotrvající.

Green Snail "Zelený šnek"

Jeden z nejcennějších čínských zel.čajů s limitovanou produkcí. Vyrábí se z těch nejjemnějších jarních pupenů. Zelené lístky mají tvar malých klubíček. Světle žlutý nálev dává širokou škálu chutí i vůní od velmi lehké rostlinnosti k jemným tónům ovoce.

China Gunpowder

Klasický zelený čaj pocházející z centrální Číny. Světle zelené lístky jsou nepravidelně zatočeny. Světlý nálev, mírně kouřová vůně.

Jahoda v šampaňském - zelený,aromatizovaný

Složení: pravý zelený čaj Sencha, rozinky, plátky jahod (min.6,1%), růžová poupata, aroma, květy levandule.

Jasmine Silvery Strawberry Flower – "Jasmínové stříbrné jahody" 1 ks (kvetoucí čaj)

Ručně svinovaný zelený čaj z provincie Fujian. Velmi jemné zelené čajové lístky a pupeny jsou svinuty do tvaru jahody a ozdobeny červeným květem laskacovky.Tyto vytvarované jahody jsou pak ochuceny jasmínovými květy a po zalití se rozvine.

Ledový čaj Citrus - zázvor - bílý,aromatizovaný

Složení: pravé bílé čaje Shou Mei, Pai Mu Tan a Snow Buds (min.61%), pravý zelený čaj Bancha, kousky zázvoru (min.6%) a citrónu (min.4,6%), vousatka citrónová, květy pomerančovníku, přírodní aroma.

Lesní studánka

Složení: pravý zelený čaj Sencha, arónie, brusinky, oplodí šípku, aroma, ostružiny, borůvky, červený rybíz, květy sléze, kousky jahod.

Lung Ching "Dračí studna" BIO

Jeden z nejznámějších čajů v BIO kvalitě.Čajové lístky se praží v malém množství ve velkých vok pánvích.Tato jedinečná technika zpracování pak způsobí,že lístky mají tvar meče.Je to velmi jemný a lahodný čaj s lehkou hořkostí a vůní po pražených kaštanech

Malý Buddha ® - zelený,aromatizovaný

Složení: pravý zelený čaj Sencha, kousky ananasu, papáje, lékořice a santalového dřeva, červený pepř, aroma, květy heřmánku římského.

Matcha Kotobuki

popis není

Milk Oolong - "Mléčný olong"

Základem je kvalitní oolong z jarní sklizně v Anxi ve Fujianu. Před zaschnutím se čajové lístky speciálním způsobem ochucují. Původ jeho výroby je na Taiwanu.

Nebeská brána

Složení: pravé zelené čaje Sencha a En Shi Yu Lu, pravý polofermentovaný čaj Formosa Oolong, pravý bílý čaj Pai Mu Tan, přírodní aroma, pravý zelený čaj Phoenix Eyes, květy osmanthu, broskvoně a chryzantémy, žlutá poupata růží.

Nepal Green Tea Super Fine

Žlutozelený nálev, nasládlá svěží vůně čerstvě posečené trávy. Chutná svěže, lehce a příjemně.

Pramen života

Složení: pravý zelený čaj Sencha, kousky papáji, pravý zelený čaj Formosa Gunpowder, kousky broskví, pravé zelené čaje En Shi Yu Lu, Jade Rings a Yellow Tea Huang Xiao, pravý bílý čaj Shou Mei, plátky citrónu, přírodní aroma, květy měsíčku, kousky kiwi.

Šťastné svátky

Složení: pravé zelené čaje Sencha, Yunnan Green a Silver Sprout, pravý bílý čaj Snow Buds, kousky jablek, pravý zelený čaj Jade Rings, přírodní aroma, kousky medu a citrónové kůry, květy bodláku, kousky zázvoru, badyán.

Thai Lemon - zelený,aromatizovaný

Složení: pravý zelený čaj Sencha, plátky citrónu (min.14,1%), aroma, vousatka citrónová, květy smilu písečného a měsíčku.

Vánoční čaj

Složení: pravý zelený čaj Sencha, kousky pomerančové kůry, plátky para ořechů, aroma, hřebíček, květy růže, kardamom celý. Harmonická kombinace pomerančů a vánočního koření.

Wellness Aloe

Složení: pravý zelený čaj Sencha, rakytník řešetlákový, kousky ananasu a meruňky, myrtovník citrónový, aroma, květy měsíčku a bodláku, listy Aloe (min.0,1%)

« Předchozí 1 2 Další »