Rooibos

BIO Rooibos

Složení: větvičky a listy BIO rooibosu. Rooibos je keř, tvořen tenkými větvičkami a malými jehličkovitými lístky (asi 1 cm dlouhými), rostoucími na větvích jednotlivě i v trsech. Pěstuje se pouze na plantážích Jižní Afriky o celkové rozloze 25.000 hektarů

Rooibos Borůvkový koláč

není na seznamu

Rooibos červený

Složení: větvičky a listy rooibosu. Rooibos je keř, tvořen tenkými větvičkami a malými jehličkovitými lístky (asi 1 cm dlouhými). Pěstuje se pouze na plantážích Jižní Afriky o celkové rozloze 25.000 hektarů. Produkt ekologického zemědělství.

Rooibos České Vánoce

Složení: rooibos (min.73,2%), švestky, rozinky, přírodní aroma, kousky jablek, hrušek, skořice a zázvoru, červený pepř, květy měsíčku.

Rooibos Okavango

není na seznamu

Rooibos Pretty Woman

Složení: rooibos (min.80,9%), listy maliníku, aroma, růžová poupata, květy pivoňky, růže a sedmikrásky, kousky jahody a maliny.

Rooibos Rakytníkový keř

Složení: rooibos (min.81,9%), rakytník řešetlákový (min.10,2%), aroma, květy slunečnice a bodláku.

Rooibos Sněhová nadílka

Složení: rooibos (min.70,5%), kousky datlí, cukrové kuličky, rozinky, aroma, cukrové hvězdičky, kousky fíků, plátky mandlí, květy chrpy polní a heřmánku římského.

Rooibos Vánoční punč

Složení: zelený bio rooibos (min.62,7%), rozinky, kousky jablek a citrónové kůry, přírodní aroma, kousky skořice, badyánu a vanilky. Dokonalá kombinace ovocného punče a vánočního koření.

Rooibos zelený BIO

Složení: větvičky a listy BIO rooibosu. Rooibos je keř, tvořen tenkými větvičkami a malými jehličkovitými lístky (asi 1 cm dlouhými), rostoucími na větvích jednotlivě i v trsech. Pěstuje se pouze na plantážích Jižní Afriky.