Bílé čaje

Ai Xing Feng Xian "Láskyplné srdce" 1 ks (kvetoucí čaj)

Čaj je vyroben se speciálního bílého čaje, květů jasmínu, laskavcovky a lilie ručně zpracovaných to tvaru srdce. Po zalití se nejprve ze zelených lístků rozvine květ lilie, pak svěží květ laskavcovky a na závěr drobný květ jasmínu.

Bai He Xian Zi "Božská lilie" 1 ks (kvetoucí čaj)

Kvalitní bílý čaj pocházející ze severu Fujianu.Po zalití postupně z čajových lístků vystoupí červená laskavcovka propojená jasmínovým řetízkem s květy lilie.Chuť i vůně je lehká, harmonická, sladce květinová.

Bai He Yu Die "Motýl a lilie" 1 ks (kvetoucí čaj)

Lístky se nechají mírně zavadnout,lehce se dosuší a pak napaří.Tím získají vláčnost potřebnou pro ruční svinování.Po zalití se čajové lístky postupně rozvinou, čímž se obnaží oranžové květy lilií, dávající čaji příchuť po sladkých meruňkách.

Bu Bu Gao Sheng "Lákavé vyhlídky" 1 ks (kvetoucí čaj)

Sklizené lístky se nechají mírně zavadnout, lehce se dosuší a poté napaří. Tím získají vláčnost potřebnou pro ruční svinování.Po zalití lístky vytvoří hvězdici s girlandou z květů měsíčku.Jedinečná kombinace bílého čaje a květinové sladkosti.

Hao Shi Cheng Shuang "Nesmírné štěstí" 1 ks (kvetoucí čaj)

Kvalitní lístky bílého čaje, květy měsíčku a laskavcovky jsou pečlivě sbaleny do ledvinovitého tvaru. Po zalití se květy měsíčku rozvinou a na vrcholku se vynoří kulaté červené květy laskavcovky. Nálev je silný,vůně bohatá a dlouhotrvající.

He Jia Huan Le "Rodinné štěstí" 1 ks (kvetoucí čaj)

Lístky se nechají mírně zavadnout,lehce se dosuší a napaří.Tím získají vláčnost potřebnou pro ruční svinování.Po zalití se z otevřených čajových lístků rozvine oranžový květ lilie s řetězcem jasmínových květů,dávající nálevu medový nádech.

Huang Jia Bai He "Císařská lilie" 1 ks (kvetoucí čaj)

Špičkový bílý čaj produkovaný v severním Fujianu z odrůdy „Da Hao“.Po zalití z čajových lístků vykvetou žluté květy měsíčku završené oranžovými květy lilie.Chuť nálevu skýtá dokonalou vyváženost bílého čaje a květinové sladkosti.

Jahodový kvetoucí čaj 1ks

Ručně vyrobený bílý čaj odrůdy “Da Hao” ze severního Fujianu s příchutí jahod. Po zalití se čajové lístky postupně rozvinou a odhalí řetízek z květů jasmínu. Složení: pravý bílý čaj, květy jasmínu, aroma.

Jin Zhan Mo Li "Měsíček s jasmínem" 1 ks (kvetoucí čaj)

Jedná se o kvalitní bílý čaj, který se vyrábí v severním Fujianu z odrůdy „Da Hao“. Po zalití z čajových lístků vykvetou žluté květy měsíčku, z jejichž středu vyskočí girlanda z květů jasmínu.Chuť i vůně je velmi jemná s lehkými tóny jasmínu.

Ledový čaj Citrus - zázvor - bílý,aromatizovaný

Složení: pravé bílé čaje Shou Mei, Pai Mu Tan a Snow Buds (min.61%), pravý zelený čaj Bancha, kousky zázvoru (min.6%) a citrónu (min.4,6%), vousatka citrónová, květy pomerančovníku, přírodní aroma.

Man Tian Xian Tao "Posvátné květy" 1 ks (kvetoucí čaj)

Ručně svinovaný bílý čaj z provincie Fujian.Po zalití se lístky rozvinou a odhalí skryté květy měsíčku propojené s červenou laskavcovkou a završené květy jasmínu.Lehká vůně květin s vydatným čajovým nálevem vytváří harmonickou kombinaci.

Niu Lang Zhi Nu "Schůzka milenců" 1 ks (kvetoucí čaj)

Tento čaj je vyroben z kvalitních lístků bílého čaje, jasmínových květů a květu laskavcovky. Tvarem připomíná králíka, který se po zalití pozvolna rozevře a z kulatých červených květů vyskočí květy jasmínu. Nálev má bohatou vůni a svěží chuť.

Shou Mei - "Čaj dlouhověkosti"

Nazývaný "obočí dlouhověkosti" pro svou rezavou barvu čajových lístků a pupenů. Bohatý nálev s chutí lehce vanilkovou a bambusovou. Bílý čaj vhodný ke každodenní konzumaci.

Shuang Long Xi Zhu "Draci s perlou" 1 ks (kvetoucí čaj)

Čaj je vyroben z kvalitních lístků bílého čaje, květů jasmínu, měsíčku a laskavcovky. Po zalití se rozvíjí jako poupě a postupně z něj vystoupí květy jasmínu zakončené červeným květem laskavcovky. Nálev má bohatou a osvěžující vůni.

Special Jasmine Pai Mu Tan "Jasmínová bílá pivoňka"

Jasmínem ochucený bílý čaj Pai Mu Tan vysoké kvality. Oproti klasickým zeleným jasmínovým čajům obsahuje méně teinu. Kvalitní celistvé lístky spolu s tipsy dávají zlatavý nálev s plnou a svěží vůní jasmínu. Chuť je delikátně vyvážená, jemná a lehká.

Tropický kvetoucí čaj

Ručně vyrobený bílý čaj odrůdy “Da Hao” s příchutí manga,pomeranče a broskve.Po zalití se z čajových lístků vynoří květy měsíčku doplněné květy laskavcovky a jasmínem.Složení: pravý bílý čaj, květy měsíčku, laskavcovky, jasmínu, aroma.

White Monkey "Bílá opice"

Ručně svinovaný čaj s dlouhými listy. Světlá barva nálevu, jemná vůně, lahodná chuť.

Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" 1 ks (kvetoucí čaj)

Lístky se nechají mírně zavadnout, lehce se dosuší a poté napaří. Tím získají vláčnost potřebnou pro ruční svinování. Po zalití se lístky rozevřou a odhalí skryté květy růžového laskavce a lilie. Nálev svůdné chuti, plný jiskrné svěžesti.

Yu Guan Yin "Nefritová Bohyně Milosrdenství" 1 ks (kvetoucí čaj)

Tento čaj se také nazývá Jade Kwan Yin. Je vyroben z vysoce kvalitního bílého čaje, květu měsíčku a laskavcovky. Po zalití se lístky rozvinou do dvou vrstev a odhalí květy měsíčku a červený kulatý květ laskavcovky na vrcholku.