Zelené čaje

Wellness Ginkgo

Složení: pravý zelený čaj Sencha, ostružiny, ginkgo (min.7,5%), plody a květy bezu, malina, aroma, květy růže.

Zasněžená romance - zelený,aromatizovaný

Složení: pravý zelený čaj Sencha, rozinky, kousky švestky, kokos, kousky jablka, aroma, kousky skořice, badyán, květy heřmánku římského a chrpy polní.

Ženšen - zázvor - zelený,aromatizovaný

Složení: pravý zelený čaj Sencha, kousky žen-šenu (min.2,2%), kousky pomerančové kůry, aroma, kousky zázvoru (min.1,1%), květy pomerančovníku.

Tie Guan Yin (TGY) , Oolong světlý

Vyšší sorta sklizně z vesnice Xianghua (oblast Anxi). V nálevu je přítomná příjemná květinová vůně, lze mnohokrát zalít.

Karigane Senča Hacukari (Kukiča)

Tradiční japonský čaj zpracovaný i s větvičkami. Nálev nasládlé trávové chuti. Sklizeň v oblasti Udži.

Long Zhu "Dračí perly" (Jasmínový čaj)

Nejvyšší kvalita jasmínového čaje. Sběr na konci března. Jasmínem ovoněno v květnu, kdy v provincii Kuang-si dozrávají jasmínové květy. Čaj neobsahuje syntetické esence.

Yin Luo "Stříbrné zámotky"

Yinluo "Bi Luo Chun". Kvalitně zpracovaný zelený čaj, rolovaný do malých kuliček s podílem ochmýřených tipsů, nelámaný list, atraktivní vzhled. Čajovník Yun Kang Shi Hao. Provincie Yunnan, oblast Simao.

Hui Long

Zelený čaj z provincie Yunnan se sklízí později kvůli vysoké nadmořské výšce a chladnějšímu podnebí. Dobrá kvalita čaje s viditelným podílem tipsů. Chuť je nasládlá, lehounce kořenitá, jemná a velice příjemná.

Man Kou Xiang

Zelený čaj z oblasti Simao je rolovaný do drobných kuliček, výrazně aromatický. Příjemná a velmi výrazná vůně dala čaji název: ča, jež provoní celá ústa. Chuťově příjemně sladký.

Chun Jian

Zalený čaj z provincie Yunnan má v suchém stavu lehce uzenou vůni a tmavě zelenou barvu. Nálev je velmi plný s dlouhým a příjemným sladkým dozvukem, lehce trávový.

Huang Ya

Vysokohorský čaj z vesnice Dixu (oblast Simao). Čajové plantáže se nacházejí ve výšce 1500m. Je to ručně sbíraný výběrový čaj, jenž tvoří tips s jedním nebo dvěma listy.

Yunnan Mao Feng

Velmi oblíbený yunnanský zelený čaj plný jarní svěžesti a síly. Velmi dobrá třída, velkolistá varieta s dobrým podílem tipsu. Chuť je velmi příjemná bez hořkosti, nálev žluto-zelený.

« Předchozí 1 2 Další »